Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Boot probléma. Gigabyte ga...

Kecske277272 kérdése:

Boot probléma. Gigabyte ga ep43 ds3 miért nem akar booolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy van itt egy pc (q9400,gtx650,6db ddr2) tiszta üres vinyoval. Elindítom de semmi nem történik. Világit az alaplapon az összes led pittyeg a gép egy darabig majd újra indul és ezt folyamatosan de semmi kép. A billentyűzet se világit tehá nem tudom bootoltatni a win 10 et. Mi lehet a probléma? Most vettem ki az elemet várok egy 15p et és megpróbálom újra.. tippeket várnék.

2020. jan. 6. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Update: nem lett jo igy se.
2020. jan. 6. 23:12
 2/5 CspCsj ***** válasza:

USB vagy DVD telepítő?

UEFI-s USB telepítőt ez az alaplap szerintem nem ismer fel, ehelyett vagy DVD-ről indítsd, vagy MBR-es telepítőt készíts, pl. Rufus programmal.

2020. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 ram slot van,6 db nem lehet benne. Minimum F8-as bios kell a procihoz.
2020. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lali51 ***** válasza:
Ramokat vedd ki egyesével próbáld ki , valószínűleg csak 2 db ram slot használható.
2020. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Nem 6db hanem 6gb csak elírtam. Ugy voltak benne a ramok hogy 2gb 1gb 2gb 1gb majd tesztelgettem hogy melyik jo melyik nem. Sorba ki be ki be stb.. a végén ugy lett jo a 6gb ram hogy 2gb mellete 1gb az melett 1gb majd a végén a 4. Be megint 2gb (2112) szoval ja.😄
2020. jan. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!