Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver problémám van?

Driver problémám van?

Figyelt kérdés

A laptopomhoz olyan driveres cd t kaptam, ami vistához kompatibilis.

Fél évvel ezelőtt windovs 7 ultimate 64 bites rendszer volt a gépemen, és tudom, hogy valahogy sikerült felrakni a gépre a vistás drivereket (tökéletesen működött is vele)

Most windows 7 professional 64 bites-t tettem fel, és nem tudom sehogy sem felinstallálni hozzá a drivereket.


Felismert mindent (videokártya, hangkártya....) csak az akksi, wifi lede nem ég, meg a webkamera szoftvere nincs fent, mert ezek pont azon a cd n vannak.

Azt hiszem, hogy az előzző win7emen az "előző verzióhoz készült programok telepítése" menüpontnál tudtam megoldani.


2010. júl. 21. 13:04
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
És miért nem nézed meg a gyártó honlapján, vagy vannak-e driver -ek Windows 7-hez?
2010. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már túl vagyok rajta, és ott is csak vistáig van:(
2010. júl. 21. 13:13
 3/6 Oberle Gábor ***** válasza:
Egy laptopra mindig a hozzá ajánlott operációs rendszert rakd fel és ne mást! Ennyi a válaszom!
2010. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

persze vistát...

akkor már inkább a DOS.

2010. júl. 21. 17:16
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Annyira azért nem rossz. Ez az általános Vista ellenesség kb. úgy alakult ki világ szinten, mint a birka terelésnél. Ha az egyik megtalálja a bejáratot a többi mind megy szépen utána. Szóval szerintem sokan ki se próbálták, és úgy bírálják csak azért, mert mástól is ezt hallották.

Elismerem, hogy az eredeti változatban nagyon sok volt a hiányosság, és akkor még a hardver és szoftvergyártók sem igazán nőttek fel a feladathoz.

Viszont az SP1 és az SP2-es változat már elég stabil kis rendszer volt. Ami a Windows 7 -et illeti nem más mint egy Vista SP2 optimalizáltabb kóddal.


A kérdésre visszatérve, nem csak a Laptop gyártójának a weblapja van a világon. Az egyes hardverelemek gyártójának ugyan úgy van honlapja, ahonnan több mint valószínű, hogy meg lehet találni a szükséges Windows 7 -es illesztőprogit is. Ha nem tudod mik azok a gyártók, a feltérképezésben segíthetnek a következő diagnosztikai programok: Everest, SIW, SiSoftware Sandra, stb..

2010. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Használtam vistát majdnem fél évig, de szerintem azért elég vicces, hogy egy frissen felrakott EREDETI vista lefagyjon, ha nyomok egy jobbegeret az asztalon.:/

Tudom, hogy milyen cuccok vannak a gépembe, addig még okés is lett volna a driver máshonnan, nekem ezek a dolgok kellettek volna, amik vezérlik a ledeket, meg ugatnak, ha már kevés van hátra az akksiból.

azért köszi, nyomok rád egy +t:D

Mind1, sikerült ráraknom a vistás drivereket.

2010. júl. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!