Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most lesz új számítógépem....

Most lesz új számítógépem. Elegendő 1 db ventilátor?

Figyelt kérdés

Nos. Ugye a számítógép hutesrol beszélek es a gépházban osszesen 1 ventilátor van.

Érdemes lenne megegyet venni hozza?

Vagy elegendo 1 is?



2020. jan. 12. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában elég szokott lenni, már ha nem olyan rendszerről beszélünk ami nagy hőt termel.(gondolom nem AM3+-os konfigról van szó)
2020. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 meszike91 ***** válasza:
Valószínűleg elég. Viszont szerintem érdemes venni még egyet, vagy akár még a meglévőt is lecserélni. Nagyon gagyi ventiket szoktak tenni a házakba alapból.
2020. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azért egyet még vennék legalább hogy legyen 1 beszívó és egy kipufogó is. Milyen gépház pontosan?
2020. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aerocool v3x
2020. jan. 13. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az nem túl magas minőségű, de ha 200W-nál alacsonyabb a gép összfogyasztása, akkor nincs szükség több ventillátorra.
2020. jan. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:

Az egy felső tápos ház, így az 1 db ventilátor tulajdonképpen kettő, mivel a meleg levegő egy része a tápon keresztül távozik az abba épített ventilátor segítségével.


"Start csomagnak" elég az 1 db gyárilag beépített...aztán menet közben meglátod, hogy ez elég, vagy kell a bővítés

2020. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nyilván attól függ, mit teszel a gépbe.
2020. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vennék a helyedben mindenképpen,ha hűvösebb az nem árthat és nem akkora költség. Továbbá növelheti az elettartamot is.
2020. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!