Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Computer Imperium Core i9...

Computer Imperium Core i9 PREMIUM PC megéri? Jó gép?

Figyelt kérdés

Egy igazi bika gépet szeretnék, ami keresztbe nyeli le a mai játékokat.

Kinéztem magamnak ez a konfigot:

[link]


Ami fontos lenne, hogy azért pár évig ne kelljen hozzányúlni se, hiszem nem olcsó a gép.

Szóval 2-3 évig vigyen mindent maxra húzva.


Megteszi a gép?



2020. jan. 17. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
2020. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 meszike91 ***** válasza:
54%
Tőlük semmi se éri meg.
2020. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért? Mi a baj velük?

Ismerősöm rendelt már tőlük, szépen kivitték időben. Szépen össze volt szerelve, működik hibátlanul

2020. jan. 17. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:

10 éve vettem tőlük így előre összerakott gépet, nem értettem hozzá, fiatal voltam, egynek jó volt, mai napig megy, édesanyám használja, nincs vele baj.


Csak az 150 ezer volt ez meg 450 ezer. Ennyiért biztos nem itt vennék. Eleve nem sokat fejlődtek ennyi idő alatt:

- RAM típusáról nincs infó

- mért van benne B-s alaplap

- mire jó az RTX2060 egy i9 mellé

- meddig elég 500 gb tárhely...


Szóval én nem venném meg, de ha kevésbé érdekelnek a részletek és hogy máshol mit adnak ennyiért akkor szíved joga.

2020. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előre összerakott gépek optimalizálatlanok.
2020. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, optimalizálatlan. Pontosabban az üzlet számára a profitot maximalizálja, tehát számukra optimális, te számodra viszont nem.

Például nagyon jól mutat és külön ki is emelik, hogy 3000MHz ram van benne, csak éppen 2666MHz-nél többet nem támogat a B360 chipset, és nem lehet benne húzni sem. Dehát a több az jobb.

Másik példa, ami szintén nagyon jót tesz a marketingnek, hogy 700W a tápegység, pedig a gép maximális fogyasztása a 300W-t se éri el. Dehát a több az jobb.

És akkor az olyan marketinghúzásokat már nem említem, hogy beleírják, hogy 5 év garancia, csakhogy azért fizetni kell neked pluszba, és minden évben el kell vinned szervizbe, hogy megkapd. Dehát a több az jobb.


Nem kiemelkedő összeállítás, de túl sok bajod nem lesz tőle azon kívül, hogy feleslegesen fizetsz sokat.

2020. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a gép egy kalap szar ennyiért
2020. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem tőlük 2012 ben egy 300 ezres gépet videóártyát kivéve mai napig mindene jó most is arról írok.


Na de...


Ahogy előttem is írták nem a legjobb alkatrészekból vannak ezek összeválogatva és túl drágák. PL nincs is Radeon kártyás gépük ezt sem értem miért.


Eleve ki a franc párosít egy I9 9900KF-et egy 2060 Superrel a B360 as alaplapról nem is beszélve? Ez a proci szerintem csak 2080 Super meg TI tulajoknak ajánlott akik az abszolút max FPS-re mennek mert kompetitívan játszanak vagy tudom is én.


450 ezerből ennél összvissz erősebb gép is kihozható.

2020. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!