Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elvinné a mai játékokat?

Ez a gép elvinné a mai játékokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk 720p-be low mediumon 60 fps-el, vagy legalább olyan 30 fps korüliértékkel monitorom au tudtommal úgysem full hd! Ezt a gépet nem rég vettem használtan 40k-ért,sajna ennyi volt a keret. És szeretnék rajta gta 5,divison 2,quantium break, wolfenstein youngblood, rage 2, pubg, ac odyssey, rust és még sok játékkal (újj játékokkal is játszani!) A gépem adatai:

AMD FX 9370 4.4 GHz (8 core 4 theard ha jól tudom nem olyan jó mint egy 4c 8t vagy 6c 6t processzor, de elvileg egy 4c 4t-től hatékonyabb)

Tápegység: az egy MS-Tech 550W

hdd:5400rpm

ssd: Samsung 850 evo m.2 250gb

ram: 8gb ram, amiből valamiért van mikor csak 7,3 gb-t használ ki.

vga: GeForce GT 740 2gb GDDR5


Ami eddig nagyobb gépigényű játék volt, és elment rajta. 980p mediumon 27-30 fps-el is az a BF5 volt! Na meg a shadow of tomb raider is ment 768p low-medium-ba 32-47,48 fps-el! De azok közűl amivel játszanék van újabb, nagyobb gépigényű és roszabbul optimanzált. És a tomb raidernél is 60-90 másodpercente néha leesik 2 pillanatra az fps hírtelen 10 alá, ez nem zavart még eddig. De ez mitől lehet?



2020. jan. 20. 01:13
1 2
 11/14 Adam1c1 ***** válasza:
#3 válaszolónak üzenem, ha szerinted az úgymond lopott játékokon keresztül bitcoin bányászok terhelik le a gép erőforrásait, akkor válaszd le az internetről a PC-t és rögtön kiderül van-e különbség. Egyébként pedig X ideig legálisan játszhatsz velük, akárhonnan is van. Ezt még Konzolvilág Ricsi mondta egy videóban. A konzolvilágot meg gondolom ismered. Am vírusos cuccot fel sem engednek komolyabb oldalakra. ha véletlenül felkerül, és jelzik, hogy vírusos, akkor az adminok leszedik onnan.
2020. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Adam1c1 ***** válasza:
Legutóbbi ismert ára annyi volt a procinak kb, amennyibe neked az egész gép került. Néztem. Nem tudom milyen régi amúgy, de nem ma sajna az sem, bár ahogy elnéztem a teszteket, nem rossz. Igaz, az FX procikról mindent lehet mondani, csak jót nem. AC Odyssey biztos hogy felejtős viszont. Oda a géped legerősebb alkatrésze, a processzor sem elég. Szerintem el se fog indulni. Kártyát mindenképpen cserélned kéne. 20 FPS am szerintem amúgyis vállalhatatlan. e-Sport játékokkal próbálkozz inkább csak, de én már látom az egész gép szomorú végét. Az a kártya túl fog melegedni, és meg fog halni. Túl fogod hajtani. használtan szánj egy kis pénzt valami erősebbre. Am nem volt rossz vétel a gép, mert a samsung 850EVO-t én is megvettem anno, és 30.000 forint volt.
2020. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es. Ma jelenleg a jogi szabályozás értelmében büntetendő cselekmény ha illegálisan letöltött programot (játék, vagy egyéb) használsz. Egy percig sem használhatod "legálisan".

Nézz utána a jogi szabályozásnak, de youtuber gagyiknak higgy.

Amúgy nem, a nagy oldalak sem tiltják az illegális cuccokat, mert a reloaded, igg és és társai mindenhol ott vannak és ők kőkeményen bc bányászatban érdekeltek.

2020. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Adam1c1 ***** válasza:
A konzolvilág egy üzlethálózat. Ricsi a hivatalos képviselőjük. De oké, nyilván ő sem tévedhetetlen. De ha úgy lenne ahogy írod, akkor abban sem lenne logika, hogy filmek ugyanígy elérhetőek. Meg offline is lehet játszani.
2020. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!