Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tehetek, ha a billentyűzet...

Mit tehetek, ha a billentyűzetem és a headsetem nem akar együtt működni?

Figyelt kérdés
Mindkettő USB-s, és sokszor lekapcsol a headset. Egy Win 10 frissítés után kezdődött, és látszólag a billentyűzettel veszik össze. ilyen USB konfliktust hogy lehet megoldani?

2020. jan. 20. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy valóban az a gond amit leírtál. Olyan nincs, hogy egy usb nem megy mert a másik igen. Nem sok közük van egymáshoz azon kívül, hogy az alaplapba megy mindkettő.


Szerintem a headsettel lesz valami.


Egyébként mit jelent, hogy "látszólag"?

2020. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy mikor kihúztam a billentyűzetet, minden porton felismerte a headsetet, de előtte nem. Utána vissza dugtam a billentyűzetet, és minden oké volt.Ezért feltételezem, hogy a kettő összeveszik. Egyik sem billentyűzet és hangeszköz neveken jelenik meg, hanem USB kompozit és USB device néven.
2020. jan. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!