Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Predator Helios 300...

Acer Predator Helios 300 állandóan mennek a ventillátorok?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok a gépen állandóan forognak a ventik. Ami alapvetően nem baj sőt... De, hogy akkor is 3-4ezres fordulaton forog mindkettő amikor konkrétan semmi nincs megnyitva, és csak a háttérképet bámulom, akkor egy kicst zavar. Főleg, hogy hát nem halkságáról híres ez a típus. Filmézés közben ugyanez. Szerintem ezek nem olyan nagyon nagy erőt igénylő "tevékenységek", hogy szükség legyen ilyen hűtésre. Akkor sem állnak le ha manuálisan lehúzom őket. Most tisztítottam ki a gépet a ventillátorokkal együtt, úgyhogy nem a por miatt van.


Most is miközben írom a kérdést csak a youtube megy és a CPU hűtő 3765, a GPU hűtő meg 4370-en megy. (PredatorSense-ben szoktam nézni/állítani).


A proci 30 a memória meg 65%-os használatban van.


8gb ram van benne amugy.



2020. jan. 20. 23:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Egy rendszer frissítés után megoldódott... bár nem tudom miért.
2020. jan. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!