Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan kékhalált kap a...

Állandóan kékhalált kap a gépem de miért?

Figyelt kérdés

A gépem állandoan kékhalálozik. Ez változó hogy mikor de álltalában ha Alt+Tab-ozok a ablakok közöt vagy ha éppen játszom egy játékkal random kékhalálozik.


Letöltöttem ezt a Bluescreen View nevű progit és A összes kékhalálhoz a Ntoskernel-t írja hibának.

Mindig csak a Ntoskernel.


Mi lehet akkor a probléma? A gép teljesen úgy kb 3 hónapos.

I5-4590

16GB ddr3 1600mhz ram.

GTX 1050TI

És kingston SSD 120gb a rendszernek 500 a játékoknak és van egy HDD 4 terrás és mind 100% HDD sentinellel nézve.

Mind teljesen új alkatrész. És a legfrissebb driverek vannak fent de még mindig csinálja ötletem nincs.



2019. dec. 31. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat a tápegység típusát kihagytad.
2019. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy hardverhiba. Egy memtest86+ futtatása javasolt, hogy a ramot ellenőrízze.
2019. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tápegység egy Thermaltake 80+ 600w

Megnézem a memtestet de vadonat új ram-kit. 2x8gb cl10 es ramkit

2019. dec. 31. 18:14
 4/7 anonim válasza:

Nekem win 10en nem rég frissítés után kékhalálozott egyszer,azóta nem!

Nem telepítettél frissítést?

2020. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Állandóan telepíti a frissítéseket. De vagy a VGA memoriája vagy a Normál memoria a ludas mert memtestnél azt írja hardverproblémáim vannak. O.o
2020. jan. 1. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa, nekem még sosem kékhalálozott, pedig elég régóta nyüvöm már a gépet...
2020. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most egy pár napja megint nem csinálja.
2020. jan. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!