Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az ember nagyjából 5-6...

Ha az ember nagyjából 5-6 játékkal játszik általában, és csak néha próbál ki újat, inkább azt az 5-6 megszokottat választja akkor konzolt érdemes szerintetek venni, vagy asztalit?

Figyelt kérdés

Amim van asztalim már már kompromisszumos (8 magos FX, és R9 290) sokan azt mondják, hogy idén ne cseréljem húzzam ki és váltsak majd ps5 vagy az új xboxra.


Igazából most sem szoktam sokat játszani, legfeljebb heti 3-4x játszok 1-1 órát, ugyanazt az 5-6 játékot kerülgetem.


2020. jan. 21. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a konzol mássága (nem, nem arra gondolok hogy b*zi), akkor valóban megéri inkább egy konzolt venni. Arányaiban olcsóbb mint egy PC, 5-10 évig támogatott is, és ha egyszer tönkre is megy ennyi idő alatt, akkor is kb. egy közepes PC áránál tartasz csak.
2020. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En 2 játékot jatszom, es mindkettő jatszhato konzolon is.

De mindenkepp PC parti maradok, kényelmesebb, es mivel nem vagyok grafikapistike, így az én gépem is tart annyit mint egy konzol.

2020. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!