Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami ötlet erre a problémára?

Valami ötlet erre a problémára?

Figyelt kérdés
van egy régi gépem egy 9600GT kártyával, nos néha napján azt szokta csinálni hoy bekapcsolom és zöld mozgó pöttyös a kép, és ki-be kapcsol a monitor, windows betöltése közben is, viszont amint kiírja a windows 7 hogy Üdvözöljuk utána mintha elvágták volna, semmi baja, tökéletesen megy, ezt csinálja egy éve, félek h tönkremegy, akkor vettem észre mikor lemerűl a gomb elem az alaplapon és/vagy ki kell vennem Bios rezetnél

2020. jan. 21. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ha helytelenűl áll le a gép
2020. jan. 21. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Videokártya/monitor hiba
2020. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 monitorral csinálta már, de amint a windows betölti a drivert mintha elvágták volna kiválóan megy
2020. jan. 22. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kártyahibának tűnik, mikor pasztáztad utoljára a kártya GPU-ját? Lehet szegényen már csak pár kődarabot imitáló kupac emlékeztet az egykori paszta helyére és sajnos megégett szegény (kiveszed és látod hogy elszíneződött a nyáklap, lilás/kékes szokott lenni). Ha el van színeződve, akkor erőteljesen megérik a cserére.
2020. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont valamelyik nap cseréltem, előtte meg 2 éve :) sosem melegedett, nyák is szép. létezhet az hogy a kimenete rosszalkodik nem maga a kártya? vagyis a kimeneti kondik (ha létezik)
2020. jan. 22. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
régi kártya nagyon, de szeretném életben tartani, régi játékoknál igen csak odavág egy 2 magos pentium dual core e6500-al :D
2020. jan. 22. 22:42
 7/7 A kérdező kommentje:
vettem helyette használtan egy GTX 560 Ti kártyát
2020. jan. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!