Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire? (...

Miért melegszik ennyire? ( evo 970 plus m2 ssd)

Figyelt kérdés

Vettem rá coolert is, 1 paszta csík az egyik oldalara, 1 a masikra, aztan a muanyag foglalatba is belehelyeztem az ssd-t, de igy is 60 fokig melegszik, mint elotte.

Miert nem hasznal a cooler ?



#SSD #evo970
2020. jan. 22. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60 °C még teljesen jó érték. Nincs vele baj
2020. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az a memória vezérlő hőfoka szerintem, normális, terhelés alatt kis időre akár 80-95°C-ra felmehet. A másik érték maga a memóriáé, ami átlag felhasználás mellett átlagban max 50-55°C-on van, de a 60°C is bőven biztonságos.
2020. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, van egy program amit a samsung toltetett le velem, és 60foknal mar az is azt irja, hogy too high


5 ev gari van ra de nem szeretnem tonkretenni egy esetleeges rosszul hasznalat miatt.

Koszonom a valaszokat

2020. jan. 23. 01:49
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Próbaképpen akár odalógatnék egy ventilátort, hogy fújja rá a levegőt.


Egyébként a vezérlőchip akár 80-ig is felmehet: (aktív hűtés nélkül)

[link]

[link]


De ha az SSD tesztek között böngészel, akkor találhatsz még ennél is magasabb hőmérsékleteket:

[link]

2020. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyamatos terhelés alatt csodát nem kell várni egy paszív hűtéstől, ha nem éri elég levegő az alkatrészt: [link]
2020. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!