Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI vezeték nélküli továbbítá...

HDMI vezeték nélküli továbbítása -melyik a legolcsóbb módszer?

Figyelt kérdés

Csak elméletben: van egy PC, és van két szobával arrébb egy monitor(Samsung Lapfit LD220Z). Sok sok guglizás után sem tudom eldönteni, hogy van-e/melyik az a technológia, amivel (a legolcsóbban) összetudom kötni a kettőt, úgy hogy FullHD-s tartalmakat is átnyom ezen a 2 falon...

Olyasmit képzeltem erre a célra, hogy pl. valami softverrel a számítógépben levő wifi adapteren keresztül kiküldeni a HDMI-nek szánt jelet a(z N-nes) Wifi router-emre, az pedig egy vevőnek továbbítaná a jelet, ami végül a monitor HDMI portjába fizikálisan csatlakozna.

Na ilyet sehol nem találtam :)


2010. júl. 22. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen megoldás nincs, csak vezetékes.
2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A HDMI kábel 3GB/s sebességgel működik, ezt nehéz(lehetetlen) lesz WIFI-vel megoldani!
2010. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te és a környezetedben élők meg sugárbetegséget fognak kapni ekkora adatforgalomtól, és az adó közelségétől
2010. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XD Értem, köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!