Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kb. 4 éves Lenovo G70-80FF00HMCK laptopom és mikor be szeretném kapcsolni nem kapcsol be. Működni működik, hűtőventilátor megy, búg a gép, de nincs kép. Bármilyen újraindítás, vagy ki-be kapcsolás után ez van, amikor bootolni kell. 20-ból egyszer bekapcsol, kb. 15 perc várakozás után. Akkor kezd el bootolni, töltőképernyő, BIOS beállítások, mintha akkor kapcsolnám be a gépet, pedig már megy 15-20 perce. Többi esetben meg fekete kép és csak búg a gép, semmi nem történik. Mi lehet a gond? Mi szokta megadni magát ilyenkor? Egy win újratelepítés segíthet? Bár BIOS-ig sem jutok el, akkor lehet win a hibás? WIN 10 64bit van rajta. Bármi segítség jól jön, köszönöm!
2020. febr. 4. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam kivenni az akksit, csak töltővel is ugyan ezt csinálja.
2020. febr. 4. 18:48
 2/5 Liszák Botond ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám. Nekem az oldotta meg, hogy szétszedtem, megtisztítottam a belsejét, a memóriákat is megtisztítottam, a processzort kivettem , megtisztítottam (a foglalatát is), visszaraktam. Aztán az ötödik próbálkozásra bekapcsolt, és az óta semmi baj nincs.


Jó, nem ilyen laptopról van szó, de remélem segít!

2020. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Liszák Botond ***** válasza:
Azt elfelejtettem említeni, hogy a ventillátorokat is kitisztítottam, megpucoltam.
2020. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A BIOS az betölt ,próbáltad ? Vagy a csökkentett mód ?
2020. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tisztítás nem segített, BIOS-ig sem jutottam már el sajna. Bevittem szervizbe, grafikus chippel lehet gond, vagy alaplapos lett, majd kiderül.
2020. febr. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!