Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha nincs hang a...

Cseppszi kérdése:

Mit tegyek ha nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
Ugyanazon a gépen Win7 és LINUX-Mint alatt van hang, de a Win 10 nem látja a hangkártyát és különböző hardverdetect progik se. (alaplapi hangkártya amúgy se mükszik de van benne egy másik bővítőkártya amit a többi oprendszer lát és kezel csak Win10 nem) A nevét típusát nem tudom hogy rákeressek a Win 10 es driverre :P

2020. febr. 10. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Windows 7 alatt megnézed a nevét, mivel az felismerte.
2020. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ismeretlen eszköznek írja a win7 (megnéztem vezérlőpultban) Lehet vennem kéne egy másik hangkártyát amit alapból felismer a win 10 - kinlódás helyett?
2020. febr. 11. 00:10
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a creative sound blaster zx-t nem ismerte fel a win10, kipróbáltam többféle win10-zel, sőt másik alaplappal is, de nem jó sehogy csak win7 és win8 alatt. leimádkoztem a Jóistenkét is, de nem sikerült megoldást találnom, így kivágtam a kukába
2020. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!