Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI R9 280 Furmark tesz alatt...

MSI R9 280 Furmark tesz alatt felment 95 fokig, ez mennyire normális ennél a kártyánál?

Figyelt kérdés

#Furmark #MIS #R9. 280
2020. febr. 12. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom egy újrapasztázást megköszönne a kártya. A modell már 6-7 éves és nem mondtad, valaha életében volt-e újrapasztázva.


Egyébként a Furmark erre való. Ha abban 95-ig felmegy, kétlem, hogy normál használatban átlépné a 80-at.

2020. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kártyát használtan vettem, elvileg újra volt pasztázva, viszont mindenképpen újrapasztázom én is. 95 fokot, nem éri el, viszont azért ilyen 80-85 fokra előszeretettel felmelegszik terhelés alatt.
2020. febr. 12. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokallom ezt a hőfokot azért, stresszteszt ide vagy oda. Előfordulhat, hogy a hűtő rosszul lett rá visszarakva.
2020. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy játékonál csak a PUBG esetében megy 90 fok fölé. Se a GTA V-nél, pedig elég valamivel jobb mint highon játszom, sem a BF1-nél nem megy 90 fok fölé. Viszont azért ott is elréri a 80-at. A hétvégén mindenképp szétszedem.
2020. febr. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!