Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC monitor rendelése postára?...

PC monitor rendelése postára? Ti mit csinálnátok? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát enyém még jó idáig, de már jó pár éve (3) megvan, már tuti a határán van, és egyszer tönkremegy. Ezért is akarnák most venni egy másikat pótlékba, viszont itt a bibi, hogy senki nem tudja átvenni a rendelést, szomszédok meg nem opció...

Az lenne a kérdésem, ha postára rendelném, az okés volna úgy? Mármint hogy mégis nem kicsi a doboz, meg egy monitort azért nem tudnék elrejteni egy táskába, már azért is, mert legalább 27 colos lenne...

Ti mit csinálnátok?



2020. febr. 17. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendelhetsz postán maradóra, persze (MPL-el biztos).
2020. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:

Én rendszeresen így csinálom (ha ez is opció). Sokat el kell mennem otthonról, van úgy hogy egész napra. Nincs kedvem a futárra a várni. Ráadásul egy kis forgalmú helyi postánk van, alig van sorba állás. Így egy picit olcsóbb is a szállítási díj és borravalót se kell adni a futárnak.

Nekem még nem volt sérült csomag vagy ilyesmi. Persze szállítás biztosítást attól még kötök, mert az ördög nem alszik.

2020. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem nem azzal van bajom, hogy nem hozzák ki, vagy megsérül a csomag, hanem a tény, hogy haza kell vinni ekkora dolgot. És nem autóval mennék érte, mert nincs, hanem gyalog magam, így képzeljétek el, aztán kézbe vinném haza, igy már megnéznének a faluban :D
2020. febr. 17. 17:35
 4/11 P.O.C. ***** válasza:
34%
Nem nagy súly, valamelyiknek füle is van. Bár én rohadtul leszarnám, ki néz meg engem a faluba. De ha te nem így vagy vele, rakd bele egy jó nagy szatyorba, a teljesen eltakarja.
2020. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha kiviszi a posta/futár, egy hétig akkor is az lesz a beszédtéma a faluban, hogy vettél valamit. A falu ilyen, ezzel együtt kell élni. Ahogy a mondás tartja: azért jó falun lakni, mert ha te nem is, a szomszéd biztosan tudja, hogy mit csinálsz.
2020. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es: megnézném azt a táskát amelyikbe belefér egy 27 colos monitor csomagostul (ráadásul dupla csomagolás, mert kiszállításkor még kartonba is belerakják a saját dobozán kívül) :D
2020. febr. 17. 19:38
 7/11 P.O.C. ***** válasza:

Hát akkor azt csinálsz amit akarsz. Nem kell magas iskola hozzá, csak egy csomagot el kell vinni A pontból B pontba. :D

Zárom a kérdést a részemről.

2020. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát enyém még jó idáig, de már jó pár éve (3) megvan, már tuti a határán van, és egyszer tönkremegy.

A 3 év meg sem közelíti a jó pár év kifejezést.

A régi monitorom így 10 evesen is köszöni szépen, jól megvan.

Mellesleg, nőjj már fel. Pár pletykás vénasszony csámcsog rajtad 2 napot, max a 3-ik napon már azt fogják mondani hogy 180 centis tv-t vettél, de azon kívül most komolyan, azt hiszed tényleg érdekel valakit? Falusikent kérdezem.

2020. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jól van, jól van, csak olyan furcsa ilyen nagy dolgokat cipelni nyilvánosan, még nem csináltam, na mindegy...


amugy mekkora lehet dobozostól egy ilyen monitor? mert találtam egy nagy táskát, még a végén akár bele is férhet...

2020. febr. 18. 16:18
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egy LG 27MP59G monitor saját doboza 70x44x14cm. Hozzávetőleg ekkora lehet más 27" saját doboza is. Hogy az eladó mekkorába rakja pluszban bele, azt tőle kérdezd meg.
2020. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!