Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Égett műanyag szag a billentyű...

Égett műanyag szag a billentyűzetből?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Lenovo gépem van augusztusban kaptam.Arra lettem figyelmes hogy a laptopomból furcs égett műanyag szag árad, ott ahol a töltő csatlakozik, kokrétan a billengyűzetből jött a szag-töltés közben, nagyon intenzíven.Elvittem oda ahol vettem, van rá garancia. Nem nézem az ágyban a filmet, nem teszem terítőre, nem jászom videójátékokom. Elhoztam a családom otthoni laptopját (kollégista vagyok), ez egy régebbib kb 3-4 éves szintén Lenovo márkájú gép.Amikor az új gép lett telepítve a régit kipucoltattam.(Javasolta a srác hogy ráférne)

Tegnap dolgoztam egy esszén és éreztem h a régi gép is ilyen szagot áraszt, ugyan ott - töltöttem közben.

Kaptam egy tanácsot h figyeljek oda arra h a töltő csatlakozója rendesen legyen bedugva a gépbe. Oda figyelek erre is (már-már ényszeresen...)

Arra gondoltam hogy lehetetlen hogy a két gépnek ugyan az legyen a baja, ilyen rövid időn belül. Gyanús...

Otthon semmi baja nem volt a réginek sem.

Szóltam a karbantartónknak h nézzen rá a konnektorra...hátha ott nem jó valami. Azt állítják redben van.

Nem tudom mit csinálok rosszul...

Van valakinek tapasztalata? Vagy ötlete hogy mi lehet a gond?

Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 18. 16:57
 1/2 Fsms ***** válasza:
simán lehet benne zárlat. NE kockáztass vidd el szervízbe nézzenek rá. Ha tényleg gond van az egész koleszt felgyújthatod!
2020. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nincs áram alatt, úgy is tűzveszélyes? Kikapcsot állapotban.

Én is aggódo e miatt...

2020. febr. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!