Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Égett műanyag szag jön a gép...

LegendaryGameCenter kérdése:

Égett műanyag szag jön a gép ventijéből. Mi lehet az oka? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Reggel szétszedtem a gépet és kicseréltem az egyik ramot mert kölcsönbe volt és vissza kellet adnom. De mikor bekapcsoltam a gépet pittyogott, és az az éget szag jött ki belőle, utána rögtön kivettem és kikapcsoltam a gépet. Utána ki is fújtam belőle a port.Bekapcsoltam újra és az az éget szag jön belőle továbbra is, de csak akkor érzem ha beleszagolok a gép belsejébe, a alaplap ventilátora felől jön a szag. (régi gép nagyon)

2013. nov. 9. 09:41
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges. hogy amikor matattál benne, például egy vezeték hozzá ér valamihez pl: proci hűtő vany RAM- hoz ami tud melegedni vagy csak el öregedett.
2013. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy tényleg csak ennyi, mert már nem nagyon érzem már a venti felől csak még egy kicsit terjeng a szag. Köszi a gyors választ megnyugodtam egy kicsit.
2013. nov. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!