Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Patchelt nintendo switch...

Egy Patchelt nintendo switch jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Vettem egy nintendo switchet vadi újan konzolok szervizéről, kb. 1 hónapja és ma vettem észre serial szám alapján hogy egyértelműen patches.

Ez jó nekem, vagy rossz?

Ha rossz. Mit kéne tennem?



2020. márc. 1. 17:27
 1/1 Krisipoke ***** válasza:

Mit értesz az alapján, hogy patches?


A patchelés alapvetően azt jelenti, hogy (általában internetről letölthető) frissítésekkel javítanak valamin, tehát értelemszerűen ez nem derülhet ki egy szériaszámból, hogy az-e. Ha netre van csatlakoztatva a gép, akkor egy új frissítés megjelenésével azonnal felajánlja, hogy letölthesd a gépre, és ez szükséges is ahhoz, hogy tovább tudj neten bármit is csinálni a géppel.


Ha a patchelt gépet úgy érted, hogy az újabb kiadású, piros dobozos Switch, akkor mindenképp jó neked. Ez csak annyiban tér el az eredeti géptől, hogy egy energiatakarékosabb, jobb processzor van benne, így másfél-kétszer annyi ideig bírja a gép egy töltéssel, mint a régebbi verzió. A legtöbb boltban leginkább már csak ilyet lehet kapni, a Nintendo már csak ezt gyártja a régi helyett.

2020. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!