Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcbolt.eu-n ez a konfig kb...

Pcbolt.eu-n ez a konfig kb 50k-val drágább, mint ha magad raknád össze, ránézésre milyen?

Figyelt kérdés

Ryzen 5 1600

[link]


Xilence 500W 12

[link]


Fekete Aerocool Streak RGB gamer midi ház

[link]


MSI Gigabyte B450M DS3H [link]


AMD Radeon RX 580 8 GB [link]



2020. márc. 10. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Táp kukába való azon felül jó. Minimum bq system power 9
2020. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen táppal gyorsan elhalálozna a gép.
2020. márc. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a tápnak nevezett valami max ajtótámasznak jó
2020. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén, általában +500-1000Ft felár van hitelesített, megbízható webshopoktól egy-egy termékre, ez a kazycomputers épp nem a legelterjedtebb, mondjuk egy pcx, compker biztos gyártói garit ad.


Illetve ez a táp valóban hulladék, én nem raknám semmilyen mostani játékos gépbe, főleg hogy ez a gép (főleg a GPU) azért vesz fel kraftot bőven.

A GPU nem rossz, de a kártya igen, ugyanennyiért Sapphire Pulse van, aminek köztudottan sokkal jobb a hűtése, az MSI Armor-nak az egyik legrosszabb RX 570/580-nál. Tudtommal csináltak is belőle újat MK2 néven, csak itthon vagy nem tüntetik fel, vagy nem is forgalmazzák, passz.


Proci rendben van, jelenleg egyik legjobb ár-érték arányú budget CPU, arra figyelj hogy mindenképp AF szériás 1600-at vegyél, illetve ha megjön, akkor is ellenőrizd a dobozán.


Gépház passz, képről látszik hogy mennyire olcsó, én inkább ezeket ajánlom:

- SilentiumPC Signum SG1 TG

- Thermaltake Versa H15

2020. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!