Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok macbookról...

Krisszeki82 kérdése:

Miért nem tudok macbookról pendreiwra filmet másolni?

Figyelt kérdés
A pendreiwon lévő filmeket lejátsza a macbook, amiket egy másik windowsos gépről másoltam rá. De a macbookról mem tudok most filmet rá másolni. Miért?

2020. márc. 13. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valószínűleg NTFS-re formázott a pendrive, amit viszont alapból nem kezel teljesen a MacOS. Olvasni tudsz róla, de írni nem tudsz rá. Két megoldás van:


1.) Átformázot exFAT formátumra a pendriveot


2.) Felteszel a Macre egy segédprogramot, amivel már tudsz írni is a pendrivera. Van egy csomó fizetős, meg van ingyenes, a Mounty.

2020. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Paragon-t tettem az enyémre, egyelőre a 10 napos próbaverziót. Ez tényleg hibátlanul működik, de utána sajna fizetni kell érte, bár a fiam mondta, hogy szerinte van ncore-on is ilyen program ingyen.
2020. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!