Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX1650 superrel plusz i3-9100...

GTX1650 superrel plusz i3-9100F-el hogy futna a minecraft és gta v?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 14:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
#10 nem beszél hülyeségeket, 4 mag ma már hol elég? Mellé raksz egy középkategóriás kártyát és minden modern játékban cpu limited lesz. De tény, rengeteget spórolhatsz azzal ha ígyis úgyis ugyanazt a teljesítményt kapod egy 70 ezres kártyával mint egy 2080ti al kapnál, erre tökéletes egy 4 magos proci.
2020. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi baj nincs a processzorral, haveromnak cod warzone high-en fut neki droppok nélkül.
2020. márc. 14. 17:19
 13/30 anonim ***** válasza:

A procit egyébként nem érdeklik a grafikai beállítások, szóval ha a processzoron múlna, lowon és ultrán is úgy futna.


Kérdésre: Futna, sőt, nagyon jól futna, a procit, viszont én is cserélném 1600 AF-re. Most építettem egy Ryzenes konfigot, nekem nem volt gondom vele. A videokártya maradjon.

2020. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
9%

i3-9100F helyett inkább válaszd az i5-9500F BOX - 53.990 - 3év garival, egy ideig el leszel vele.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=zfVg7guFCYI&feature=emb_logo

2020. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

De amúgy valamiért továbbra sem írtad le milyen rossz tapasztalataid voltak Ryzenekkel. Te megkérdezted elég jó lenne ez a proci mi próbáljuk elmagyarázni hogy lenne jobb vétel is de te mégis csak győzködöd magad hogy ennél jobb nem is kell.


Megnéztem most pár videót a COD Warzone-ról ahol ezzel a procival futtatják és azért kicsit aggasztó hogy folyamtosan 90% on pörög és ezt úgy hogy nem megy semmi a háttérben. Ha már akár megy a torrent vagy egy böngészőn valami már el is kezd izzadni szegény 4 magos. Főleg ha jön egy intenzívebb rész a játékban ott már garantált 100% on lesz és akkor jön az itt sokak által rettegett bottleneck és elkezdi visszafogni a kártyát.


Árukeresőn is több száz 4-5 csillagos értékelés van a különböző Ryzenekről ezért nem értem ezt a "problémám volt vele ezért teljesen megvetem az egész szériát és inkább rohanok egy másik gyártóhoz ugyanazért a pénzért gyengébb terméket venni" hozzállást

2020. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem döntünk helyetted, csak tanácsot adunk hogy ne egy elavult sz*r processzort vegyél, ami 5 éves alapokra épül.
2020. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ryzen procim van, ezerszer az mint a fos intel,sokkal jobban ki van aknázva. Igaza van előzőeknek de te tudod bro..
2020. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ő tudja mit vesz a pénzén, ha egy rossz ár érték arányú 4-mag 4 szálas procit akar venni akkor had vegye. Ryzen-ből 6 mag 12 szálas procit is vehetne ennyiért de úgy látszik ő már döntött. Szánlak téged ilyen téren Intel fan boy.
2020. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Innentől jelentek mindenkit aki nem a kérdésre válaszol mert ez már gyomorforgató
2020. márc. 15. 07:57
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fanboy ti erőszakoskodtok ezzel az okádék ryzennel.
2020. márc. 15. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!