Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom gombjai kattognak....

A monitorom gombjai kattognak. Igaz, viszonylag olcsó volt (Acer,30e Ft). A tieteké is?

Figyelt kérdés
Ha más gond van a panelen kívül, az is érdekel (pl. állvány minősége).
2020. márc. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A monitor gombjait kb. evente 1x piszkalod. Akkor kibirod azt a 2 kattanast amig fenyerot allitasz...
2020. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

30 ezerért csodát ne várj. Amúgy számos gyártónál már van lehetőség a monitor szoftveres, Windows alóli állítására is, egy segédprogi feltelepítése után. Ez megkíméli a felhasználót a monitor gombjaival való szerencsétlenkedéstől.


Acer -nél ez a Acer Display Widget -névre hallgat. Csekkold le, talán a te monitoroddal is kompatibilis.

2020. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, letöltöttem, így könnyebb lesz együtt élni vele, feltéve ha megtartom, mert ez sem mindig megoldás (pl. játék). Ezt a kattogást szerintem még a szomszédok is hallják. Én 1000 Ft-nál drágább eszközbe nem tennék ilyen vacak gombokat. Nem is értem, hogy egy cég miért járatja le magát ilyen aprósággal. Függetlenül attól, hogy nem túl gyakran használja őket az ember.
2020. márc. 15. 07:26
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha kicsit belegondolsz, ha valaki már belépő szinten mindent megkapna, sosem váltana drágább termékre. Nem lenne semmivel ösztönözve.


Pl a hasonló árkategóriás LG -be a joystick is úgy lötyög, mint egy öreg apó zacsija. Csak valakit zavar, valakit meg nem.

2020. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamiert azt erzem hogy kisse tuldimenzionalod ezt a kattogast.
2020. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

P.O.C.: Valószínűleg erről van szó, mint amikor a középkategóriás telefonról lespórolják a pár centes LED-értesítőt. Nem értem ezt a hozzáállást.

#1, #5: Igen, tényleg nem kéne már foglalkoznom vele.

Erről a konkrét monitorról senki nem írt rosszat, de később, miután ezt megrendeltem, és már haza is hoztam, rákerestem hasonlókra, és említették ezt a kattogást. Ha ezeket nem olvasom, és esetleg egyből le is töltöm ezt a jó kis szoftvert, ami többféle ablakelrendezést is támogat, mint a Windows, talán hozzájuk sem nyúltam volna soha.

2020. márc. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!