Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alkatrész jó lesz a...

Ez az alkatrész jó lesz a gépembe?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom, hogy ez a tápegység jó lesz-e a gépembe?

Ha valaki ért hozzá kicsit, az tudna mondani valami bíztatót?

[link]

A gépem hp alaplapos, a gépház is, remélem beleférni bele fog, illetve hogy jó-e pci videókártyához ez a 6pin-es csatlakozó ami rajta van?


2020. márc. 16. 18:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ez lehet jobban megérné? [link]
2020. márc. 16. 18:34
 2/11 A kérdező kommentje:

A gépem: hp compaq 6005 pro mt pc /

AMD Phenom II X3 B75 (3CPUs) processzorom van, /

Kártya amihez az új tápegység szükséges: windforce_gtx_750_ti_2gb

2020. márc. 16. 18:38
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
Nem biztos, hogy ATX szabványú a géped, Brand konfigurációknál folyton variálnak. Írj egy pontos típust.
2020. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Brand géped van akkor, nem? Először meg kéne nézni, az alaplapon speciális csatlakozók vannak-e, amik eltérnek a szabványtól. Oda sajnos nem lesznek jók a normális tápegységek.


Ha ilyen probléma nincs, akkor az Sp500 valószínűleg jó. Sima Hexát nem javaslom, helyette Hexa85+ már korrekt.

2020. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hol tudnám megnézni? Ha esetleg tudod azt megköszönném, de megpróbálom kideríteni én is. A mostani tápegységem, ha ez segítség még: (ez i hp) bár remélem látszik rajta valami hasznos. [link]
2020. márc. 16. 18:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyi a problémám, hogy vettem egy új videókártyát, amit írtam, viszont ezen a tápegységen nincs pci power supply valami amit kér kártya csere után a gép. :( :)
2020. márc. 16. 18:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Lekapcsolom, és lefotózom azt a 3 csatlakozót ami a tápegységből az alaplapra megy, és úgy látszódni fog remélem. :( pár perc akkor
2020. márc. 16. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
#2 Ja, hát ahogy a képeket nézem, ehhez bizony nem lesznek jók a szabvány tápok, csak a spéci, amit direkt ilyen géphez csináltak. :(
2020. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de ebbe jó a szabvány táp. ilyened van nem? [link]
2020. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ilyen a gép a processzor is ha jól látom, viszont ez hogy ilyen olcsó? Az én gépem kb rosszabb mint ez, mégis 2x annyiba került. Szóval csináltam pár fotót, p1,p2,p3 felírással ellátott csatlakozó megy ki csak a tápból, az alaplapba. egy 6pines, 4 pines, és egy 5 tűs csatlakozó, amit le sem birtam húzni, nem akartam erölködni vele, nehogy kárt okozzak ígyis benne.
2020. márc. 16. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!