Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? Videókárt...

Mi lehet a probléma? Videókártya hiba, túl régi alaplap?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendeltem egy videókártyát vasárnap, ami hála istennek meg is jöt kedden.


Egy AMD Radeon HD 7850-eset... Viszont alaplapba betettem és össze is kötöttem rendesen, akkor egy 375 és egy 300-as wattal próbálkoztam igaz kevés... Viszont a ventillátor kipörög, azt mondták, hogy a táp nem eszi azt a videókártya energiafogyasztását ami körülbelül 135watt maxon meg 200 körülbelül így ajánlatra az 500-600wattos táphoz vettem tegnap egy 600 wattosat.


Viszont még mindig nem jó és nem tudom mi lehet a baja, a ventillátorok pörögnek rendesen és a csatlakozóba is rendesen a helyén van:


Alaplapom egy ASROCK 945GCM-S.

Processzorom egy Intel Pentium E5200.

A memóriám és a foglalatja egy 4GB RAM és DDR2.


a videókártya viszont azzal a problémával lép egybe, hogy nem ad képet illetve nem is érzékeli a videókártyát csak az integráltat, a biosomban megpróbáltam át tenni PCI-ról, PCI Expressre, a kártyának PCI Express version 3.0 kellene és annyi nekem nincs meg, valaki tud segíteni, hogy mi lehet a próbléma? Tegnap vettem hozzá tápot... A drivert és letelepítettem hozzá és a régi videókártyámat egyértelműen beveszi: NVIDIA Geforce 210, az megy rendesen.


Valaki aki csattant már ilyen helyzetbe és megoldotta a problémát, esetleg tudna segíteni? :/


A tápomat tegnap vettem vélve, hogy jó lesz már végre.



2020. márc. 21. 11:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Visszatérve egy SAPPHIRE HD 7850-es kártya helyezkedik el a dobozában. (Dual-X-es) 2GB és GDDR5-ös.
2020. márc. 21. 11:29
 2/5 szántóvető ***** válasza:
ilyen esetben (amikor nagyon régi a lap)az alaplapi drivereket frissítsd,és legfőképpen a biost.ha jól látom 2019-es a legutóbbi.jó öreg kártyát vettél,az is van vagy 8 éves.
2020. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ehhez nem értek és nem tudom, hogy kéne esetleg ezeket megcsinálni. :/
2020. márc. 21. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alaplap gyártójának van egy honlapja, ott van támogatás drivrek és BIOS is.

Telepíteni egyszerű letöltöd, megnyitod, telepítés, gép újraindítása /felajánlja a telepítő program/ és kész is

2020. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen, próbáltam már egyébként, letöltöttem az összes bottot és mindegyikkel kipróbáltam és azt írta ki amikor elindítottam, hogy HIBA.


És az alaplapiakból melyik kéne nekem innen?

[link]


Meg, hogy a bootból is innen melyiket válasszam?

[link]


Előre is köszönöm a megírt válaszokat. :)

2020. márc. 22. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!