Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem marad a pendriv-on...

Miért nem marad a pendriv-on a fájl?

Figyelt kérdés
Van egy 1 TB-os pendrivom, aminél azt tapasztaltam, hogy hiába töltöttem rá bármit is amint kihúztam a gépből majd vissza már nem volt rajta. Ezután formáztam és egy ideig töltöttem rá fájlokat, amik rajta is maradtak de egy pár óra ilyen töltögetés után újra tapasztaltam ezt a problémát. Mitől lehetséges ez, illetve meglehet-e oldani valahogy a problémát?

2020. márc. 26. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen ebayről rendel 10 ezer forintos 1 tb-os pendrive? :D
2020. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem fizettél érte 268 290Ft-ot akkor megvan hogy hol a hiba... :D


[link]

2020. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószinűség szerint hamisitott (illetve a pen drive chip-je át van irva, hogy 1 TB-ot mutasson).


Amit tehetsz :


1. Ha mostanában vásároltad, visszaküldöd és visszakéred az árát.


2. Meghatározod a valós méretét : Készitesz egy 1 megás fájlt valamiból (pl ISO-ból darabolással). Elkezded a fájlt rámásolni a pendrivére, (sikeres másolás esetén a rámásolt darabot átnevezed és elkezded a következőt másolni - elvileg a sebesség csökkenésből észre fogod venni, hogy mikor telt meg a pendrive - kb felére fog visszaesni a sebesség), de ha nem akkor visszamásolod az átnevezett darabokat és öszzehasonlitod az eredetivel, ha eltérést találsz akkor a darab számából, már meg is kaptat, hogy ennyit tud a pendrive hiba nélkül tárolni.


3. Beállitod a meghatározott valós méretet a pendrivének (DISKPART-tal : [link] )


4. Beállitás után, tudod használni a pendrivét (A beállitott méret erejéig).


Sok sikert. Üdv.

2020. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!