Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előlapi jack bement?

Előlapi jack bement?

Figyelt kérdés
Hogy tudom beállítani hogy menjen az előlapi jack csatlakozó mert hiába van bedugva hang nincs. .c

2020. máj. 1. 19:30
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Több féle ház és alaplap létezik.

Vannak házak, amiknél az előlapi hang egy spéci alaplapi csatlakozóval kapcsolódik, illetve vannak univerzális házak, amiknél ezt 2db jack kivezetéssel oldják meg, azaz a gép hátuljából kilógatnak egy zöld és egy rózsaszín jack dugót, amit értelemszerűen így kell bedugni az alaplap külső jack aljzataiba... ám ezzel már programszinten nem állítható, hogy az első kimenetet, vagy a hátsót akarod használni. Ezért is említettem, hogy ezért univerzális.


Elképzelhető, hogy ez neked nincs bedugva semmilyen módon.

Amennyiben alaplapi-előlap kivezetésbe lenne dugva, de így sincs hang, akkor a sima MS Update féle driver van fent és nem a gyári, ami képes kezelni ezen kivezetéseket rendesen egy driver mellé adott szoftver (segédprogram) segítségével.


Tehát első körben nézd meg, hogy be van-e kötve egyáltalán és ha igen, akkor a drivereket is ellenőrizd! (Lehet, hogy újabb a telepített, de gagyibb is, ezért érdemes mindig a gyárit feltenni, függetlenül attól, hogy régebbi esetleg.)

2020. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én alaplapomon például le lehet tiltani a BIOS Setupban.
2020. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hu nagy pacsi nektek

Utána nézek

2020. máj. 3. 13:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Összes előlaphoz tartózó kábel bevan dugva ;c
2020. máj. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!