Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud segíteni driverekben?

Valaki tud segíteni driverekben?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a gépem. Ezzel nem is volt gond. Viszont a drivereket nem találom. Inspiron 15 33308 laptopról van szó. 2014-ben lett vásárolva. Dell oldalán kerestem de ehhez kimondottan nem találtam drivert. Esetleg valaki tud valami megoldást a problémámra?

2020. máj. 16. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen problémád van.

A Windows Update minden drivert automatikusan felrak.

2020. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan semmit nem rakott fel
2020. máj. 16. 17:07
 3/5 CspCsj ***** válasza:

A DELL támogatási weboldaláról is letölthetők a szükséges driverek - ehhez be kellene írni a laptop valamelyik azonosítóját (model number, service tag, express service code):

[link]


Ezek az azonosítók általában a laptop alján (dobozán) a matricán szerepelnek, vagy UEFI-BIOS/Windows alól is kiolvashatók:

[link]

2020. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet nincs win10 tamogatasa mert tul regi

Win7 hez meg magahoz nincs tamogatas mar

szoval ket szek koze estel

2020. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
@4: nem feltétlenül. Az én notimhoz sincs a gyártónak W7-nél újabb drivere. Aminek a W10 verzióját nem tudtam máshonnan megszerezni, azt a W7 driverekkel hajtom W10 alatt. Természetesen minden működik...
2020. máj. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!