Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg voltam elégedve a gépemmel...

Gjecifrank kérdése:

Meg voltam elégedve a gépemmel,de a Lenovo alaplap elkezdett haldoklani.Vettem helyette egy ASUS P8P67 v.3.1-es lapot tesztelve,garanciával. Erre belefutottam egy BIOS frissítési problémába (bővebben lent). Lenne valami gurunak valami javaslata?

Figyelt kérdés

AMI UEFI 0105-ös BIOS van rajta,de hiába szedem le a hivatalos ASUS oldalról a frissítéseket nem frissíthető.Akár a legrégebbit, akár a legújabbat próbálom, azt írja ki, hogy nem EFI BIOS az adott fájl, pedig direkt az adott laphoz, és 64 bit-es WIN10-hez kerestem. Lenne valakinek ötlete?

Win 10 pro 64 bit

Asus p8p67 v.3.1

Intel Core I5 2500K

2x8GB Corsair XMS3 CMX16GX3M2A1600C11

GeForce GTX 1650S 4GB

CT250MX500SSD4 (250 GB, SATA-III)

WDC WD10EARS-00Y5B1 (1 TB, SATA-II)

WD Elements 25A2 USB Device (931 GB, USB)



2020. jún. 2. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell egy FAT32-re formázott pendrive, ahova kibontod ezt a zip-et:


[link]


Fontos, hogy ne egy külön mappába csomagold ki, hanem a pendrive gyökérkönyvtárába (pl.: E:\).


Ezután belépsz a BIOS-ba és a "Tools" menüpont alatt Asus EZ Flash --> Enter. Majd a TAB gombbal kiválasztod a pendrive-ot és TAB majd kiválasztod az XYZ.ROM fájlt (amit kicsomagoltál) és enter

2020. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam! Az eredmény ugyanaz. Ez a fájl nem EFI BIOS. Más javaslat?
2020. jún. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!