Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Seagate barracuda nevű...

A Seagate barracuda nevű hddről ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Ki milyen sata 3as hdd t ajánlana?

2020. jún. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó márkának számít, nyugodtan megveheted.
2020. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En korultekintest javaslok, nem is olyan reg volt ebbol a tipusbol egy szeria, ami egy rakas szar volt es oriasi volt a hibaszazaleka, szerintem a google a mai napig megmutatja, hogy mi volt ezzel a tortenet.
2020. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a WD a másik lehetőség, azzal nehéz mellényúlni.
2020. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik széria volt az? Toshibában gondolkoztam, mert sok helyen azt ajánlják, de aztán találtam ezt a márkát.
2020. jún. 3. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a Seagate multkori malorjet ignoraljuk, a Toshiba a kislabujjaig sem er. Szerintem is WD amugy.
2020. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régi több éves linkeket hoz elő seagate hiba kulcsszavakra, de utánanézek a wdnek is. Igazábol minden merevlemeznél lehet hiba, ha valaki pont belenyúl nem lehet jó, de pl egy negativ komment alapján szerintem nem kell elitélni egy konkrét márkát általánosan.
2020. jún. 3. 16:25
 7/7 A kérdező kommentje:
A Wd hdd hiba kulcsszavakra is hoz elő cikkeket igaz azok is eléggé régiek.
2020. jún. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!