Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi lenne a laptopom...

Mennyi lenne a laptopom reális értéke?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy majd vennék egy gamer notit, ezt pedig eladnám.

Dell latitude e7450

intel i5 5300u

8gb ddr3 ram

256gb ssd

Kijelző fullhd ips

Akkumulátor bios szerint 95%, és netezés mellett el is megy 3-4 órát.

világítós európai billentyűzet (van hosszú í-nek hely), magyarra matricázva

Ujjlenyomat olvasós, van benne smartcard olvasó és nfc is.

Fedlapján van egy kissebb horpadás, a kijelző közepén egy kb egy cm-es vízszintes karc, de vagy kikapcsolt kijelzőnél látható, vagy ha nagyon közelről nézzük. Illetve korából-használatból eredő kissebb kopások-karcok vannak a gép házán. Na meg a beépített mikrofon valamiért megadta magát, de maga a webkamera működik.


2020. jún. 5. 18:39
 1/5 pappgr ***** válasza:
100%
Ne vedd a szavam parancsolatnek, de szerintem olyan 70-100.
2020. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De inkább a 70-es végéhez közel. Azon az áron már jól felszerelt egy generációval korábbi, akár i7-es business class laptopokkal fog versenyezni kereskedőtől garanciával. Ami előnye pedig ennek az ultrabooknak van, az is csak esetleges.
2020. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pappgr ***** válasza:
Minden rossz indulat nélkül, hol találok laptopot i7-el 70-ért?
2020. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk én is nehezen hiszem, hogy üzleti laptop 4. generációs i7-tel 70-ért lenne...

Amúgy prohardveren azt írták a gépemre hogy 50k körül...úgy hogy 60-ért láttam hardveraprón eggyel ezelőtti generációs latitude-ot, ráadásul csak 120-as ssd-vel. Akkor szerintem simán ér 70+ ezret az enyém.

2020. jún. 5. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
70-80 E ft
2020. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!