Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp vásárlásán töröm a fejem...

Táp vásárlásán töröm a fejem nagyjából 550-650w amire gondolok Seasonicból. Ezeket néztem Seasonic Core GC 650W Gold,Seasonic FOCUS PLUS 650W Gold fél moduláris,Seasonic Core GM 650W Gold ebből szerintetek melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 23:49
A kérdező szavazást indított:
seasonic
tápegység
táp
gold
gaming
fsp
corsair
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden táp jónak mondható ,ami GOLD ,azon belül ma már jó,ha legalább fél ,vagy teljes moduláris ,valamint van ventillátor off funkció. Seasonic és az EVGA,amit tudok ajánlani ,ezek egyikei a legmárkásabb daraboknak,igényeid szerint döntsd el mi kell azon belül!
2020. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Core az jóval alacsonyabb minőséget képvisel mint a Focus Plus, így inkább az utóbbit javaslom.

Nem mellesleg én Whisper M-n is elgondolkoznék.

2020. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tök jó kulcsszavaid vannak, még szavazni is lehet rájuk :D


nézegess FSP tápokat, nagyon jók!

2020. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2/


Olvasgattam egy tesztet de a core nem marad el olyan hatalmas különbséggel meg minőséggel a focus mögött sőt elég jó tápnak hozták ki a core változatot.

2021. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!