Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyári hibás táp?

Gyári hibás táp?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy gépet: Ryzen 5 2600,RX 570, Asrock B450 Pro, Hyperx Fury 2x4 gb 3200mhz ram, Barracuda hdd, CoolerMaster elite 600w V3 táp.

Ahogy bekapcsoltam a tápot elposszant, kissebb füst jött ki belőle..Ötletek?



2020. jún. 11. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A Cooler Master Elite szériája nem javallott (Potentially dangerous in multiple scenarios ):

[link]


2. Hacsak nem valami túlzottan túlhajtott videokártyáról van szó (a pontos gyártó és típus jól jöhet), elég egy kisebb - 500-550 W - terhelhetőségű táp is - abszolút újonnan minimum valami ilyesmi:

[link]

2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1+1.

Ott a pont, elég gyatra táp

Mondjuk én ezt venném:

[link]

2020. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Imádkozz, hogy nem vitt magával semmit.


2. Ha van rajta gari, küldd vissza a boltnak, de ne ugyanilyet kérj helyette, inkább valami normális típust.

Ha nincs gari, dobd a kukába, vegyél mást.

2020. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy asus rog rx 570 oc volt benne. Visszaküldtem gariba a komplett gépet, csak félek, hogy kibújnak majd valami indokkal..
2020. jún. 11. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy tuningolt w3690-et (130w) vitt probléma mentesen gtx 1060-al éveken keresztül. A te tápod, ha újonnan csinálta ezt, tuti gyárihibás. Még ha nem is cserélik, javítani kötelesek gari időn belül. Ha ezt akkor csinálta, ahogy a boltból hozzád érkezett és megy a himi-humi a bolt részéről, nemes egyszerűséggel élj a 14 napos vásárlástól való elállási jogoddal és vegyél máshol ugyan olyan gépet, ezúttal megbízhatóbb táppal.
2020. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!