Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyári hibás HDD?

Gyári hibás HDD?

Figyelt kérdés
Vettem pc alkatrészeket, ezek közül a hdd(HDD WD Blue 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III) talán nem megy mivel windows telepítéskor nem érzékeli azaz 0gb-ot ír. A régi hdd működik ezzel be is indítottam a gépet és e mellé kötöttem be az újat és így sem ismeri fel. Mit tegyek? Küldjem vissza, vagy van megoldás?

2018. ápr. 30. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz vele tenni, maximum megnézheted, mit lát belőle egy másik gép, esetleg egy Linux. Vagy próbálkozhatsz kábelcserével, de az jellemzően nem ilyen hibát okoz.
2018. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ismeri fel? a lemezkezelőben nézted?
2018. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen , azt is ismeretlen lemez ként látja a hdd-t semmit nem tudtam kb kezdeni vele.
2018. máj. 1. 00:53
 4/8 A kérdező kommentje:
ui. kábelt is cseréltem úgy sem jó
2018. máj. 1. 00:53
 5/8 anonim ***** válasza:
HD sentinellel engedj rá egy rövid öntesztet. Ha az is hibával fut le akkor küldd vissza...
2018. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok futtatni , próbáltam már , mivel ott is csak ,,?'' mutat ,nem ismeri fel.
2018. máj. 1. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor gariba küldd vissza, cserélni fogják...
2018. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés.köszi!
2018. máj. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!