Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ír össze vissza teljesen...

Miért ír össze vissza teljesen új billentyűzetem? Gyári hibás:

Figyelt kérdés
Vásároltam egy magyar kiosztású Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB bill+egér csomagot. A billentyűzet legtöbb gombja működik de van pár ami furcsa dolgokat csinál. Például ha az é betüt megnyomom "é+esc" gomb leütését érzékeli, ha az ű gombot nyomom "ű-"-t érzékel. a jobb oldali nyil nem működik, FN gombot pedig á betűnek veszi. Gyári hibás lenne? Próbáltam bill kiosztást állítani, magyar, magyar 101 gombost is. 3 különböző gépre rádugtam és mindenhol ezt produkálja. Más billentyűzettel nincs gond.

2017. máj. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg vissza is viheted gariztatni
2017. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a terv, már vissza van csomagolva még ma kicseréltetem.
2017. máj. 2. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez az a billentyű, amire gondolok, akkor firmware hiba, és csak az egyik színprofilon működik, a másikon meg ilyeneket csinál. (Talán direkt, mert az "gémer" profil, nem írásra szánt.) Talán firmware frissítéssel meg lehet csinálni, talán az a megoldás, hogy átállítod a másik színre. Próbálgass, meg olvass utána.
2017. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyorsan kipróbáltam, egyik szín profillal sem működik. Indulok a boltba, kíváncsian várom mit mondanak.
2017. máj. 2. 17:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Hibás volt, cserélték. Valószínűleg az előző billt már vissza vitték egyszer. Az a doboz nem volt leragasztva és nemvolt benne semmilyen papír. A csere már le volt ragasztva és kis leírás is volt hozzá.
2017. máj. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!