Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen új processzort és...

Milyen új processzort és videókártyát vegyek majd?

Figyelt kérdés

Jelenleg a gépben egy Ryzen 5 2600 processzor és egy MSI RADEON RX 590 ARMOR 8GB videókártya van.Ezeket jövő ilyenkor cserélném le, diákként csak addigra tudom összeszedni a pénzt, mert még kelleni fog egy új hűtő(gyári van és hangos) bele meg nagy eséllyel alaplap és szeretnék új billentyűzetet, egeret is.

Ha újabb játékokkal szeretnék majd játszani,akkor mire érdemes ezeket cserélni?



2020. jún. 13. 09:14
 1/4 meszike91 ***** válasza:
73%
Honnan tudjuk hogy jövő ilyenkor mit lesz érdemes venni?
2020. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az még messze van! meg fog jelenni még ez+az és más ez+az-oknak lejjebb megy az ára.

Meg a játékok is mit fognak addigra kérni azt sem lehet tudni.


Lehet hogy a R7 3800X-nek jól beesik majd az ára addigra.

én idén az R7 2700-at vettem (50k-ért) és az is bőven jó játszani... nem ment még 50% fölé egyik játékban sem.

2020. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig feltételezhetően már lesz 4000-es Ryzen széria, és/vagy beesik a 3000-esek ára. De pontosat nyilván nem lehet így előre mondani.
2020. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt így előre nem lehet tudni. Csak egy megérzés:szerintem is be fog esni a 3000-es széria ára, de durván meglepődnék, ha annyira mint a 2000-es szériáé. Mondjuk 70-80k lesz egy 3700x. Az új széria árán meg kicsit emelni fognak, hiszen az intelt nagyjából lenyomták már, megtehetik. De ez tényleg csak spekuláció.
2020. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!