Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a Smart...

Miért nem ismeri fel a Smart TV a külső winyót?

Figyelt kérdés

TCL 40es560 TV

Adata HD 710 Pro 1TB 2.5" 5400 RPM 32MB usb 3.0 External HDD


Sérült Adata USB meghajtó válassza ki a javításhoz(hibaüzenetet ír ki).Rányomok de csak gyári visszaállítást lehet csinálni meg biztonságos kivételt böngészésre nyomok nem csinál semmit.Próbáltam másik filmel másik kábellel.


-Pendrive-ot felismeri a TV és hibátlanul működik.

-Számítógépen semmi baja nincs a külső winyónak rendesen felismeri egyböl másol meg lejátsza filmet rajta...


2020. jún. 16. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis először azt írja hogy USB háttértár előkészítése és az értesítésnél íja hogy sérült és a médialejátszónál nem látja egyáltalán
2020. jún. 16. 14:45
 2/5 A kérdező kommentje:
exfat formátumba se jó
2020. jún. 16. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
FAT32 illetve az NTFS szokott jó lenni. Ha azokkal sem megy akkor lehet, hogy haldoklik a merevlemez.
2020. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
zsír új merevlemez most vettem át 3 órája gls től de amúgy bedugtam pendrive ot és azzal is azt írta h sérült eddig meg jó volt ujraindítottam a TV-t és utánna jó volt a pendrive is meg a külső winchester is érdekes...
2020. jún. 16. 15:48
 5/5 miért.én? ***** válasza:
Elvileg a FAT, FAT32 és az ExFAT formátumokat ismeri, de csak kizárólag MBR(Master Boot Record) partíciós sémát fogad el. Szóval ha segédprogrammal formázol, mindenképp állítsd át GPT(GUID Partition Table)-ről MBR-re.
2020. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!