Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép vásárlásra szántam...

Számítógép vásárlásra szántam el magam. Hol és, hogy érné meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem vagyok imformatikus, sajnos nem is értek a számítógepekhez. Egy gépet szeretnék venni amivel tudok játszani és 1-2 évig nem is kéne hozzá nyúlnom. Szeretném a legjobbat kihozni belőlle. 160-200 ezer forint közötti összeget szeretnék rászánni. Leginkább Gta5 és hasonló kategóriás mai játékokkal szeretnék játszani. Valaki tud neke ebbe segíteni? Bármi féle segítségrt tippet elfogadok. (Tudom konzol lehet jobban megérné, de minden barátom, ismerősőm Pc-n játszik) nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2020. jún. 19. 12:22
 1/7 meszike91 ***** válasza:
68%
Pcx-en vagy ipon-on érné meg egy egyedileg összeállított gépet vásárolni.
2020. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És egyedilág összeállított képben valaki tud esetleg segíteni?
2020. jún. 19. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
200ból nagyon spórolósan tudod kihozni, gyűjtögess hozzá még pár Deákot. (én intellel raktam össze februárban, maga a gép perifériák nélkül olyan 300 volt, elsődlegesen munkára, de játszani is használom. Gond nélkül megy rajta minden játék.)
2020. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én gépem 200 ezer volt, 2016-2017 folyamán lett összerakva. (2016 december-2017 december, videokartya maradt a végére).


Mind a mai napig elviszi nagyjából az összes játékot, persze a legújabbakat már lehet, hogy nem vinné fullon, de elvinné.


Nem az ártól függ, hanem hogy hol veszed. Nyilván ugyanolyan jó lesz a 200 ezerért vásárolt (összerakott) gép, mint egy 300 ezerért, ha ugyanazok vannak benne.

2020. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

pont ma került fel egy hasonló árkategóriában lévő konfig.

láthatod is hogy mit tud

https://www.youtube.com/watch?v=KjxkCh09bAg

2020. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És melyik oldal lenne a legjobb erre?

PcX-et követem mostánabn ezek miatt.

2020. jún. 19. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:

pcx

ipon

bluechip

2020. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!