Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 50 ezerből kijön használtan...

50 ezerből kijön használtan egy otthoni felhasználásra alkalmas gép?

Figyelt kérdés

Nem kell videó kártya eggyáltalán

Csak egy proci, vagy 8 gb ram, 500 gb tarhely.

Nem igazán értek ehhez.



2020. jún. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért? Videókártyád van?
2020. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pappgr ***** válasza:

[link]


Ezt tudtam összehozni 56-ért, viszont nincs benne géphát és tápenység, keress valahol egy használt gépet annak legalább a házát, fel tudod használni, és keress egy olcsó tápo, a rendszernek min 150W-kell. De összességében úgy jársz a legjobban ha veszel egy használt gépet. Ha mindent újan veszel akko 100 az alsó határ. De azon a gépen a legnagyobb teljesítmény az lesz hogy elfuttat egy 4ks videót youtube-on, maxon pörögve. Vagy megnyitsz rajta egyszerre 4 oldalt chrome-ban.

2020. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jún. 24. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én körülnéznék hardveraprón.
2020. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mit értesz otthoni felhasználás alatt. Egy régi 10-20 ezres géppel is simán lehet internetezni, meg filmeket nézni, nyilván nem UltraHD-ban.
2020. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár mint írták előttem, az "otthoni használat" elég sok midnent jelenthet, a heti 2 e-mail megírásától kezdve a GTA 5-ig. De egy átlag "netezős" PC-hez már hozzá lehet jutni ennyiért.

2020. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!