Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alapjaiba mindent el kéne...

Alapjaiba mindent el kéne mondani a gépépítésről. (?)

Figyelt kérdés
Pontosabban a hardverek beszerzéséről... Az a nagy gond, hogy nem egészen értem az intel-AMD processzor és videokártya generációkat... megkavarodok és nem tudom mi miután jön. Továbbá azt sem tudom, hogy mit érdemes használtan és mit érdemes újonnan venni. Ami még gondot okoz, hogy (mindazok mellet, hogy teljesen inkompetens vagyok a hardverekhez) nem tudom mi mivel passzol. Hűtés és satöbbi. Gaming-re használnám, egy picit előre gondolkodnék. És mivel egy részét használtan venném, szerintem mindenkinek lejön, hogy nem több fél milliós dologra gondolok... Ha valaki össze tudna állítani egy gépet és leírná, megköszönném. Viszonyítási alapnak itt van néhány játék ami jó lenne, ha olyan 60+ fps-sel futnának (természetesen a program droppokat ne vegyétek figyelembe). Jó lenne, ha minden érték a "zöldbe" lenne.. A néhány játék: Arma 3, AC Odyssey, Borderlands 3, HITMAN ( a teljesen új széria, mind a kettőt jó lenne ha elvinné) és mondjuk a Dying Light. Köszönöm előre is :D

2020. jún. 27. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
#10.Szerintem ne ajánlgass semmit, a konfig fele rosszul van összeválogatva.
2020. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdést még feltennék... mit érdemes használtan venni? Révén a 300 ezer a maximum, nagyon tudnék örülnék, ha ez alatt is megúsznám... Későbbi fejlesztések már más téma :D
2020. jún. 29. 07:31
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 nincs semmi rosszul van összeválogatva. Ha nem értesz hozzá ne írogass marhaságokat.
2020. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13.Én írtam össze az előző konfigot, szóval azért tisztában vagyok a dolgokkal.

WD Green sosem volt jó vétel, nem tartozik a gyorsabb darabok közé a kategóriájában.

Olyan házat nem érdemes venni ami már szerelés közben behorpad, azért ennyi pénzért már legyen az ember igényes.

A ház szellőzéséről nem is beszélve, kulcsfontosságú dolog a konfig összeállításánál.

A táp instant veszélyes, szóval nem értem miért ajánlasz konfigot, hisz egy rossz táp anyagi kárt okozhat.(hisz ha a táp magával visz valami nem feltétlen érvényes rá a garancia)

300K-s konfigról beszélünk, alapvető dolgokon ne spóroljunk!

2020. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alaplapot illetve tápot mindenképp újat vegyél. A többi hardvert be lehet szerezni használtan, DE figyelni kell hogy kitől. Nameg a használt vga-t és proci-t majdnem új áron adják(pl: Hardverapró). Ha már ennyit szánsz egy pc építésre akkor újat vegyél mindenből, lehetőleg egy helyről.
2020. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!