Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a laptop irodai,...

Megéri ez a laptop irodai, sulis, átlag felhasználásra?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 18. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem rossz, de ezen nem fogsz játszani, tudom hogy nem írtad bele a kérdésbe, de valahogy az ilyen emberek előbb-utóbb oda lyukadnak ki hogy nem csak facebookozni és world dokumentumot szerkeszteni akarnak rajta.


Illetve ezt olvasd el: [link]


Kizárólag Store-os alkalmazást fog elfogadni ami azt jelenti hogy nem tudsz semmit letölteni a netről legálisan-illegálisan sem, sőt pl Google Chrome / Mozilla Firefox / Opera stb sem telepíthető, be kell érned a Microsoft Edge-el.

2020. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem eri meg, ennyiert inkabb hasznaltan vegyel valami uzleti modellt, dell latitude, Lenovo Thinkpad T, HP Elitebook, stb., azokat napi 8 ora munkara terveztek, tartosabbak.
2020. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez szimpatikusabb ebben az árban:

[link]


#2

(nem kötekedés) Sokan szoktak használt laptopot ajánlani, de az esetek 99%-ban a német billentyűzetes külföldi laptopokkal lehet találkozni. Tudsz olyan oldalt ahol magyar (NEM MATRICÁS, eredeti gyári) billentyűzettel lehet használt üzleti laptopot venni? Persze megoldható külön rendelni hozzá (ha még elérhető) és cseréltetni, de jobb lenne ha így lehetne megkapni...

2020. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok, valoban nemetek leggyakrabban, de ha megtanulsz gepirni (nem nagy mutatvagy), nem fog szamitani, hogy mi van a billentyukre irva.
2020. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a linket de ezt a típust sajna nem találtam nagyobb üzletek oldalán ilyen konfigurációval. Pl. Euronics, vagy bestbyte
2020. júl. 18. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 A laptop.hu sem garázscég. Nyugodtan vásárolhatsz tőlük. De megnézheted az acershop-ot is (lehet náluk is van).

Euronics és bestbyte sokkal szűkebb árukészlettel rendelkeznek hiába tűnik nagyobbnak. Előbbi esetén a porszívó és hűtőgép nem releváns számodra. :)


#4 Viszonylag tudok "vakon" gépelni, de egy subnotebook esetében ugye nem csak azt használom. Az asztali gépnél pedig elég ha a billentyűtávolság más -ahhoz szoktam hozzá-, már félregépelek. Tehát engem kifejezetten zavar laptop esetén ez. Olyannyira, hogy a billentyűzet világításhoz is ragaszkodni szoktam.

De ezzel szerintem nem csak én vagyok így, a legtöbb embernél aki használt laptopot vett (német billentyűzettel) át volt matricázva magyarra. :) Tehát őket is zavarta. Nem is értem: ha már behozzák és kitisztítják / felújítják, miért nem cserélnek billentyűzetet. Adja egy 20-assal drágábban, de megvenném. Így viszont a franc se akar vele még külön köröket futni. :\

2020. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat megertem, hogy sokaknak kenyelmetlen. Itt pl. kinai magyar bili elitebookhoz 10k-ert, gondolom mindegyik nepszerubb modellhez be lehet szerezni ennyiert: [link]


A minosege meg valoszinuleg nem lehet rosszabb egy acer vagy asus szinvonalanal.

2020. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 De pont ezaz! :) ebay-ről kell vadásznom, majd (ha megjön egyáltalán) akkor pedig szedhetem csavarjaira az egész laptopot, hogy kicserélhessem. Inkább kifizetném a dupláját a használt gép forgalmazójának, csak szereljen bele egy GYÁRI, eredeti magyar billentyűzetet. Nettó 20-nál az sem lehet több szerintem.


Amúgy az acer anyaghasználat tekintetében sokat fejlődött. Nem rég vettem egy acer gépet (előtte 6 éve használtam utoljára és kb darabjaira hullott :D ) most viszont adtam a márkának még egy esélyt és pozitív csalódás. Nem recseg-ropog. Jó, nyilván nem egy Latitude szint, de nem is volt 450k újonnan. :)

2020. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ja, a magyar kereskedok gondolhatnanak erre, ok nagyobb tetelben meg olcsobban is be tudnak szerezni a biliket.
2020. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!