Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért lehet venni nekem...

Mennyiért lehet venni nekem megfelelő Laptopot? "Elvárás" lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok PC-párti, mert -szerintem- helyet foglal, meg egyszerűen nincs szükségem bővítésekre, meg "erőre".


És épp ezaz, hogy én laptopot csak netezésre, filmezésre és munkámból/ hobbimból kifolyólag office sz_rokra használom.


Így elsősorban egy közép kategóriásnak a középkategóriása kéne. Márka mind1.


(Jelenleg egy elavult Asusom van, és megfelelt, csak már kiöregedett+ volt csúnya esése, usb se jó pl. Javíthatatlan, fixen)


Szóval mit javasoltok, és milyen árral számoljak? 100 alatt lenne nekem jó? -max 120 amit kiadnék.



2020. júl. 30. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem;

-Használt nem kell.

2020. júl. 30. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért ezt: [link]
2020. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de 100 -max 120-ért nem fogsz középkategóriásat kapni, ráadásul úgy, hogy neked csak új jó.
2020. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ennyiért kompromisszumosan csak, ha nem gond, hogy néha megröccen az office, vagy a böngészés. Ha 150-ig ki tudod tolni, ott már 8GB RAM-mal minden feltételednek megfelelő gépet lehet találni.
2020. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem elég az internet világa, mint információs gigahalom, javaslom haladj be néhány számítástechnikai cikkekkel kereskedő üzletbe és kérj tanácsot, árajánlatot. Azért azokat is ellenőrizd a neten.
2020. júl. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Legyen a legolcsóbb, de pöcre menjen minden :DDDD
2020. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Le se kommentállak, ha neked ez jön le.


Nem kell legolcsóbbnak lenni, és pláne "pöccre" mennie.

Csupán annyi az "elvárásom", ha torrenteznék (nem torrentezek), akkor rohadt mind1, hogy 5 vagy 50 perc alatt jön le valami.

Ez szerintem messze van a pöcctől.

Ennyi.

2020. júl. 31. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:

100-120 között ilyenek vannak sajna, amik tényleg nem fognak olyan simán menni: [link]


ezek közül talán a legjobb (de az is a küszöb teteje) az ez (a több RAM miatt): [link]


viszont processzor szempontjából kb. egyformák.


Ellenben, ha kibővíted a keretet, mondjuk 150-re, már is több mozgástered van:


[link]


és akkor szóba kerülhetnek pl ezek:


[link]


[link]


és tény, hogy RAM szempontjából nem a legjobbak, de azt később tudod bővíteni is.

2020. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!