Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopnál a túl melegedés...

Laptopnál a túl melegedés játék közben normális?

Figyelt kérdés
Miközben játszom érzem, hogy meleg levegőt fúj, de nagyon durván meleget, szinte már a billentyűzet is át melegszik. Ez normális?

2020. aug. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Persze, nekem régen amikor notebookom volt, a Crysis alatt medium grafikán néha úgy felmelegedett, hogy leállt a gép és fél óráig be se tudtad kapcsolni, amíg le nem hűlt.

Mondjuk notebook általában nem is játékra való, sok minden van kis helyre bepréselve.


Vegyél egy jó erős hűtőpadot nagy és gyors ventivel(ventikkel), játssz hűvös helyen.

2020. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
ki kellene tisztítani, ha rég volt már. Talán az segít
2020. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Egy bizonyosos hőmérsékletig normális, itt már csak az a kérdés, hogy mikor vetted a notebook-ot és volt-e már tisztítva. A notebook is olyan, mint az asztali számítógép, hogy időnként szükséges számára egy karbantartás ami belső portalanítást és újrapasztázást tartalmaz. Egyébként, ha hűtés közben érezhetően erőlködik és "vonyít" hűtás közben akkor már nagyon érdemes kitakarítatni. Ebben a nagy hőségben egy notebook hűtő is érdemes lehet a jobb kategóriából ami kb 6.000-12.000 Ft. Az olcsó pár ezer forintos hulladékok nem fognak érni semmit.
2020. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
Igen,de sajnos így rövid időn belül simán tönkre is mehet a laptopod túlmelegedés miatt,azok javítása pedig lényegesen költségesebb,mint egy asztali gépé.Továbbá a laptopok többsége nem játékra való,emellett tisztításuk sem túl egyszerű.Én láttam már alig 3 éves gamer laptopot is kisülni,ami elvileg játékra volt tervezve.Ha nagy gamer vagy,akkor én inkább azt tanácsolnám,hogy asztali középkategóriás,vagy gamer PC-t használj játékra.Az sokkal strapabíróbb,javítása is olcsóbb és tisztítása is jóval könnyebb.
2020. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!