Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy ismét használható legyen a pendrive?

Figyelt kérdés
MAXELL 16 GB-os pendrive-om van, amiről tegnap letörlődött a fájlrendszer. Azóta mindenféle megoldást kipróbáltam, hogy újra használhatóvá tegyem a pendrive-ot. Már sikerült visszatenni rá a fájlrendszert(FAT32 - AOMEI Partition Assistant segítségével), csak annyi gond van még, hogy nem lehet semmit sem csinálni vele, mert a Virtuális-lemez kezelő mindig azt írja ki, hogy "A rendszer nem találja a megadott fájlt". A Windows 10 fel sem ismeri, cserébe csinált egy Cserélhető lemez partíciót. Tudnátok segíteni, hogyan lehetne azt megoldani, hogy végre ismét használható legyen a pendrive-om? Nagyon megköszönném!

2020. aug. 29. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy, ez sajnos elromlott.
2020. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

"letörlődött a fájlrendszer"

Mit csináltál vele???

Ugyanúgy csináld vissza.


Ha semmit se csináltál vele, magától lett ilyen, akkor kuka..

2020. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

USB Flash-ként használtam, és eddig minden formázás után jó volt. Tegnap ugyanezt csináltam, de valami hiba történt, de azóta csak annyi gond van vele, hogy nem ismeri fel a gép. Elvileg az AOMEI-ben megoldottam azt, hogy FAT32-es fájlrendszer legyen rajta és tök üres a pendrive. Megpróbálom újraindítani, hátha jobb lesz a helyzet.

2020. aug. 29. 12:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a szitu: látja a Lemezkezelő a pendrive-ot, de nem ismeri fel a Windows. A meghajtójelet meg nem lehet hozzáadni, mert akkor a leírásban lévő mondatot írja ki a gép.
2020. aug. 29. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Vidd szervízbe..


Szerintem kb 20eFt-ból kicserélnek rajta mindent hibátlanra és újra használhatod.. ;-P

2020. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
kuka
2020. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lali51 ***** válasza:
100%

Ezt még megpróbálhatod: Windows keresõbe írd be: diskpart,találatra jobb klikk futtatás rendszergazdaként tovább a következő link szerint

[link]

2020. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Már kipróbáltam, de érvénytelen könyvtárnevet ír, amikor a clear parancsot beírom... Ha sikerülne megoldani ezt a könyvtáras mizériát, akkor tök jó lenne.

2020. aug. 29. 13:48
 9/9 A kérdező kommentje:

Probléma megoldva: ismét használható a pendrive, köszönhetően annak, hogy USB Flash-ként használom.

Egyszerűen annyit csináltam, hogy a korábban említett AOMEI-ben mindent megcsináltam, hogy használható legyen a pendrive, de nem ismerte fel a Windows és "nem adott neki könyvtárt". De most Rufus-ban sikerült megoldani, hogy ismét használható legyen a pendrive.

Egyedül a 7-es válaszolónak köszönöm meg a segítséget, egyedül ő volt az, aki valamilyen megoldási módot mutatott. Akik azt írták, hogy dobjam el a pendrive-ot, azok nem értenek az informatikához... A szervizesnek meg annyit, hogy annyi pénzből 5 ugyanolyan pendrive-ot tudnék venni.

2020. szept. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!