Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megfelelne nekem...

Szerintetek megfelelne nekem a LENOVO ThinkPad E15 Black (20RD003KHV)?

Figyelt kérdés
PhD hallgató vagyok és a digitális rajzolás a hobbim, játszani nem szoktam. Nagyon tetszik ennek a laptopnak a dizájnja, a portok elhelyezkedése, nem hiszem, hogy kellene nekem i7 processzor, ami mondjuk a LENOVO Legion Y540 15 IRH (81SY00B9HV) modellben van. Annak sem a kinézete, sem a portok elhelyezkedése nem tetszik, hátul van minden, márpedig az egyik előnye a laptopoknak, hogy nem kell hátranyúlkálni, ennél ezt az előnyt meg elvették. :( IPS panel miatt nézem a Lenovo laptopokat, ez a kettő jött szóba eddig. Előre is köszi a válaszokat! :) (a default setting 256 GB SSD nekem elég a 8GB RAM-mal, a régi laptopomon is ennyi hely van és csak 6 GB RAM)

2020. szept. 4. 00:25
 1/4 Braynten válasza:
Ahogy néztem, ezt gépet inkább játékra szokták ajánlani a videokártyája miatt, szerintem neked ez jobb választás lenne( [link] és ne ijedj meg a cpu órajele miatt, mert az csak alap órajele, viszont, ha 3d grafikákat is csinálsz, akkor hasonló kategóriába válassz, érdemes lenne megkérdezni egy jobban hozzá értő személyt hogy ő mit ajánl, és olyat akit ismersz, nehogy véletlen valamilyen üzletben rád sózzanak valamit ami nem igényeidnek megfelelő. gépet
2020. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából jó lehetne, csak mivel phd hallgató vagy, ez egy olyan informatív és minőségbeli fordulópont, amely már nem lesz kompatibilis a thinkpad szériákkal. Ha csak Bsc lennél akkor talán, de így necces, necces.
2021. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: elég régi már a kérdés, azóta Legiont választottam, 350 ezer ft-ról 300-ra volt leakciózva az Xtreme Digitalnál, meg vagyok vele elégedve. ;)
2021. febr. 13. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben, tudtam én! :) Ennek örülök.
2021. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!