Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy ilyen “worksta...

Szerintetek egy ilyen “workstation” laptop hogyan fog teljesíteni játékoknál?

Figyelt kérdés

Nos, a munkahelyemen kisorsoltak egy pályázat alapján 5 új workstation laptopot, ami közül én is kaptam egyet, de én még nem találkoztam ilyennel csak ‘Gamer” laptopokkal.

Nos egy ilyen paraméterekkel rendelkező cucc hogyan fog teljesíteni játékoknál, mivel ez a hobbim:


Dell Precision 7540:

intel core i7 9850H

Rtx Quadro 3000

16 GB 2666mhz Ram

512GB m.Pcie SSD


Köszönöm a válaszaitokat előre is :)



2020. szept. 4. 14:42
 1/6 MGéza ***** válasza:
100%

Elég jól. Azt nem tudom hogy ez a mobil verzió vagy sem:

[link]

Választasz egyet összehasonlításnak a listából és le tudod csekkolni. Én GTX 1070 körülinek nézem, ami mobil gpu-tól elég jó és nem hinném, hogy a mai játékoknál elvérezne. Persze ettől nyilván még nem arra lett kitalálva, de arra is jó.

2020. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Joell ***** válasza:
Szinte mindenre alkalmas....Lehet a leg gépigényesebb címeket nem kimaxolva viszi majd, de szerintem nincs olyan játék amit ez a lapi ne hajtana :)
2020. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyan rossz, vinni fogja a legtöbb ~2020 játékot.
2020. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondjuk az SSD-t kicsit kicsinek érzem a mai világban
2020. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joell ***** válasza:
apszolút nem kicsi..nem mindenki tárol feleslegesen 8k videókat es telepit 20 hátékot ugy hogy abbol 3 al játszik...külső merevlemez meg bármikor beszerezhető :D
2020. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
? A COD Warzone önmagában több mint 200 gb, miről is beszélünk?
2020. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!