Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig jelennek meg játékok...

Meddig jelennek meg játékok xbox one s-re? Illetve megéri e nekem váltanom mostanában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Novemberben megjelenik az új xbox series generáció és elgondolkodtam azon, hogy érdemes e váltanom xbox one s-ről series s-re. Bár fullhd a tévém szóval nem tudom kihasználni az 1440p-t de igazából attól félek, hogy ertéktelen lesz a gépem és nem fogom tudni eladni és szeretném azért hogy annak az árát(amennyiért eltudom adni) belerakjam az új konzolba. Szóval érdemes tartogatnom a one s-t? Nem válik feleslegessé/értéktelenné?

2020. szept. 12. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy értékét fogja veszíteni a régi xbox one s, ha megjelenik az erősebb új xbox series s. Ha viszont neked Tv-d Full Hd 60 Fps tudja csak, akkor felesleges lenne váltani.
2020. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kivédhetetlen hogy veszítsél a gépen. Még legalább 1 évig szinte minden jön a régi konzolokra is, de lehet kettő is.
2020. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz! Igazából azt nem tudom, hogy valaki megveszi e még 1, 2 év múlva mert kukába sem szeretném dobni. Jó szolgálatott tett/tesz :)
2020. szept. 15. 23:23
 4/4 anonim válasza:
én a series s e6t nem ajánlom mellesleg szerintem ne add el ha más nem emlékbe jó lesz én megbántam hogy eladtam az xbox 360 at
2021. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!