Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 1 TB-s Seagate Mobile...

Van egy 1 TB-s Seagate Mobile HDD-m, viszont nem ismeri fel a rendszer?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelő befrissül mikor rádugod, de nem történik tulajdonképpen semmi. Felvillan a led a külső merevlemez tárolón, hogy működik, hallani is ahogy elkezd dolgozni a HDD, de nem jeleníti meg sem a meghajtók között, se az eszközkezelőben.

Más HDD-SSD-vel működik, így nem a kábellel/külső merevlemezházzal van a probléma hanem a HDD-vel.

Ötletek?


2020. szept. 23. 15:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
pontosítás végett: " seagate mobile hdd 1tb 1rk172-070 "
2020. szept. 23. 15:26
 2/16 A kérdező kommentje:
Rajta hagytam most egy jó 10 percre, elég szépen felmelegedett a hdd.
2020. szept. 23. 15:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Eddig látszódott? Biosban látszódik?
2020. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen eddig látszódott (4 nappal ezelőtt), de most hogy írtad megnéztem, és már nem írja a bios hogy ott lenne, pedig ott van.
2020. szept. 23. 15:52
 5/16 A kérdező kommentje:
akár legacy-n akár uefi-n van nem látja őt
2020. szept. 23. 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Lemezkezelő szerint jelen van? Partíció van rajta?
2020. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kell hogy legyen, mert mint írtam, 4 nappal ezelőtt tökéeltesen működött, 400 gb-nyi videóanyag volt/van rajta.

De ahogy a kérdésben is írtam, "nem jeleníti meg sem a meghajtók között, se az eszközkezelőben."

2020. szept. 23. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a Lemezkezelőt, mert az megjeleníti a partíciókat, amíg az Eszközkezelő nem teszi. 4 nap végtelen idő adatsérülésre, egy partíció bármikor sérülhet, pláne hordozható eszköznél. Talán ha mégis megnéznéd... Meg mondjuk a kiosztott betűjelet is.
2020. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
megnéztem, nincs. de ugyan arról beszéltünk amúgy csak máshogy neveztük, mert én úgy írtam hogy "meghajtók között se jeleníti meg", te pedig lemezkelezőnek írtad (lemez -- meghajtó)
2020. szept. 23. 16:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam természetesen: [link]

Még annyit, hogy:

Start menü, cmd (rgazdaként) [enter]

diskpart [enter]

list disk [enter]


Itt megjelenik az eszköz?

2020. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!