Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 1 TB-s Seagate Mobile...

Van egy 1 TB-s Seagate Mobile HDD-m, viszont nem ismeri fel a rendszer?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelő befrissül mikor rádugod, de nem történik tulajdonképpen semmi. Felvillan a led a külső merevlemez tárolón, hogy működik, hallani is ahogy elkezd dolgozni a HDD, de nem jeleníti meg sem a meghajtók között, se az eszközkezelőben.

Más HDD-SSD-vel működik, így nem a kábellel/külső merevlemezházzal van a probléma hanem a HDD-vel.

Ötletek?


2020. szept. 23. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van külön tápja a külső tárolónak?
2020. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak arra gondolok, hogy esetleg valamiért usb-n nem kap már elég tápot és ezért nem megy, bár annyira nem értek hozzá, csak filózok.. Egy ssd-nek jóval kisebb energiaigénye van, így ott ez nem gond..szerintem
2020. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#10 nope
2020. szept. 23. 19:01
 14/16 A kérdező kommentje:

#11 nincs rá szükség, ehhez hasonló, egy USB-s házról van szó amibe beleteszed a hdd/ssd-t. (( ehhez hasonló: [link] ))


#12 jó kérdés, van rá esély. Holnap megpróbálom úgy, hogy belerakom satával. Köszi a tippeket, délután jelentkezem! :D

2020. szept. 23. 19:04
 15/16 anonim ***** válasza:

#12-es vagyok, közben azt találtam,hogy külső driveok esetén a bios nem látja,ha nincs inicializálva..,de ez már eleve gyanús, viszont akkor esetleg lehet jobb, ha nem dugod rá alaplapra, inkább megnézed, hogy látja e

AOMEI Partition Assistant a lemezt.. , ha látja (method 4 a linken), de ne initializald, csak figyeld meg, hogy látható-e.

Szóval ha látja, és fontosak az adatok rajta, akkor lehet valami helyreállító szoftver kell, mert összekuszálódott a fájlrendszer.


[link]

2020. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na, hát úgy kb annyi, h beleraktam, belőttem egy USB-ről win10 telepítőt is, csak megnézni h látja-e vagy sem, de nem. Egyáltalán nem.
2020. szept. 24. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!