Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverapron miert utasithatta...

Hardverapron miert utasithatta el az ertekelesemet?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy jo ertekeleseket kapott felhasznalotol why hardvert. Garanciás, minden keszulekkel, garancia papirokkal, stb... Teljesen korrekt volt, es a vegen megkert, hogy ertekeljem majd. Jeleztem a hirdetesnel, hogy ertekelni szeretnem, viszont elutasitotta.


Hattersztorikent annyit hozzatennek meg, high elottem 3-an erdeklodnek a termekert, de mivel hajlando voltam naluk tobbet adni, ezert en vihettem el.


Lehet, hogy a tobbiek felhaborodasa miatt nem akartam, high ertekeljem ezt az uzletet? Maga a termek eddig jol teljesit egyebkent, nem erzem, hogy problema lenne vele.


2020. okt. 7. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy miért utasított el, az tudja megmondani aki elutasított. Miért nem őt kérdezed meg?
2020. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy téged akar megvédeni a többi érdeklődőtől, hogy ne támadjanak le amiért elvitted előlük.
2020. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!